Milí čtenáři a přátelé, omlouvám se, že Vás nezvu na svou první svatbu a hostinu už vůbec né a tak vaše žaludky zůstanou i nadále lačné. Co se tedy přihodilo? No potkal jsem krásku. Nebyla to jen ledajaká povrchní letní láska, ale cosi, co se rodí dlouhé měsíce a roky. Ta kráska má nejen překrásné křivky, ale i také neskutečně přitažlivé ego. Jen opravdový tyran ducha by odolal, což ovšem já nejsem a tak do tohoto dobrodružství vkročím bez bázně a zbytečného zdržování.

Ta vyvolená se jmenuje "dé-padesátka" a je to moc sexy digitální zrcadlovka z orientu, která příjemně a lehce vrní, když se naplno rozjedou ultrazvukové servomotory ostřícího zařízení. Stačí ji zlehka přejet po černém jemném hřbetu a odpovědí mi je milé pípnutí a zablikání diody - jasný to důkaz naprosté věrnosti a odhodlání spolupracovat až do konce životnosti Li-Ion akumulátoru.

nikon d50
Paní Nikona Čížková (* 2006)

Není to ta nejluxusnější manželka, ale to ji jen svědčí, protože alespoň není příliš náročná. Nechce ode mě drahé paměťové karty ani speciální údržbu. Stačí ji občas pohladit hadříkem a obnovit životadárnou elektrickou energii. Rozhodně tedy není rozmazlená a naopak jako věrný pejsek chce svému právoplatnému manžílkovi splnit veškerá tajemná přání. Je však také zdravě emancipovaná, v nárocích rovnocená a tak nic nedá zadarmo = je to diskuze a kompromis jako samotný život. Tak a teď už to tedy víte! Je to tak! I duchem přestárlý pařez Aby. neodolal svodům léta a skočil do toho po hlavě. Snad se nám bude spolu dařit trošku lépe než s přítelkyní FUJIFILM FinePix S7000, se kterou jsem vydržel necelý rok a kterou budu ve svém srdci nosit až do soudného dne.

No každopádně ještě dvě zábavy v podobě Benátské noci a dvou kolo-nocí a pak útlum, protože na tuto srandu jsem dal všechny peníze našetřené za poslední rok.