Balení není žádná sranda. Tedy asi teď zklamu všechny čtenáře, kteří očekávají nějaký bulvár. Nebalil jsem ani žádnou mladou, krásnou, inteligentní a milou kolemjdoucí a kupodivu ani žádnou mrtvolu do pytle, balil jsem si pouze pár svých svršků na hory. Tento článek vznikl pouze z toho důvodu, aby tu bylo po příští týden alespoň nějaké smetí.

Balení Jak již věrní čtenáři vědí, odjíždím na týden na lyže. Když člověk takhle jede na lyže a ke všemu na tak dlouhou dobu a dokonce do zahraničí, obvykle si nabalí více věcí, než když vyráží na obvyklou sobotní procházku kolem řeky či do lesa :-). Jsou-li nějaké úkony v životě, které nemusím, je to právě takové balení, kde zapomenutí nějaké blbůstky, může být celkem fatální problém - třeba zapomenout kartičku pojištění nebo pas může být osudové již při nástupu do autobusu či na hranicích.

Balení Já si totiž obvykle nabalím celkem málo svršků, ale o to více nejrůznějších blbostí, které nakonec ani z tašky nevytáhnu. Jsou to nejrůznější elektornické hračičky pro zvídavé dětičky. Patří sem v mém případě zejména GPSka, tedy satelitní navigační přístroj, nejrůznější nabíječky a zdroje a nějaké ty knížky, které nakonec neotevřu, protože jsem po celodenním lyžování zcela polámaný a tak sáhnu spíše po Blesku ;-). Sice jsem schopen si nabalit tři čepičky, dvě šály či dvoje zimní brejle, ale zapomenu na ručník nebo třeba ponožky (a teď si uvědomuji, že jsem si nenabalil ani jeden papírový kapesník). Další kapitolou je hygiena. Ne že bych snad byl naprosté prase, ale zapomenout zubní kartáček je v mém případě celkem bežnou věcí. Tentokrát je nutností si sebou vzít i povlečení, což je tedy pro mě další nepřekonatelná překážka.

Balení Ovšem nejdůležitější věcí, na kterou jsem tedy myslel již dva měsíce dopředu, jsou ucpávky do uší a nejlépe co nejvíce druhů. Prakticky od 12 let jsme totiž s bratrem měli každý svůj pokoj a tak jsem si přirozeně zvykl na to, že jediný zvuk, který v noci zaregistruji, je v létě cikáda nebo cvrček (ale to jsou opravdu cikády, cvrčci se odstěhovali do věčných lovišť již před lety) a v zimě pouze tikot nástěnných hodin tik tik tik.

BaleníTakové balení v dnešní moderní době ale není jen tak. Člověk přemýšlí, co vše nabalit a do toho probírá problémy světa na ICQ. Ke všemu také píše o tomto balení tento článek, čili nakonec se ta plánovaná hodinka poněkud protáhne. To naše Kikina se nikterak nevzrušuje. Leží na hromadě čehosi, co lze nazvat při zahmouřeném oku oblečením a vůbec netuší, že za pár hodin odcestuje do Prostějova, kde u prarodičů stráví pěknou týdenní dovolenou...

A je dokonáno. Král je mrtev. Ať žije král!!!