RebelovéZtratil jsem mobil. Jsem smutný. Aby toho nebylo málo, byl to mobil tarifní a tak kdo ví, kolik bude stát nová simkarta nemluvě o tom, že po určitý čas si s ním někdo na můj účet mohl volat přes Zimbabwe do Tokia za stošedesát na minutu. Nyní naštěstí PINem chráněná SIM karta neodpovídá, ovšem stále není zablokovaná na O2. Jsem z toho celý špatný, jelikož doma nemám ani běžný telefon a člověk je opravdu zcela odříznutý od světa. za druhé pak naprosto netuším, kde si mi telefon vytratil, neboť v místě A jsem ho měl, ovšem v místě B nikoliv. Mezi místy A a B jsem se dopravoval automobilem, kde se však mobil také nenašel. Měli-li jste tedy moje telefonní číslo, rozlučte se s ním, zazpívejte mu nějakou pěknou písničku a navždy na něj zapomeňte. Již se nikdy nevrátí. Odpočívej v pokoji  již postarší pane Siemens z čínské fabriky...

Rebelové
Potřeboval jsem si něčím zlepšit náladu a tak jsem zašel do blízkého Alberta, že si tam koupím alespoň nějaký nanuk. Místo nanuku se mi však do fokusu dostala jakási delikatesní paštička za 59 korun. Takovou paštičku bych si ve skutečnosti nekoupil a sáhl bych po játrovce za čtyři padesát - nicméně pozor! K oné paštičce bylo přibaleno DVD Rebelové. Tedy že se občas nějaké to CD přibalí k pracímu prášku jsme si již zvykli, ale že za čas dostanete nějaký ten film i ke kdejaké paštice?

Paštika

Paštika
Mousse de Canarad, tedy  jemná paštika s kachními játry a pomeranči. Však víte.  Cranberry paté, tedy bruselská paštika s brusinkami. Vypadají dobře, nicméně při mém pozdně-večerním včerejším štěstí nejspíše budou plné botulotoxinu. Jéjej, vždyť já se ani nedovolám na tu stodvanáctku. Tak tedy dobrý den a dobrou noc.