ChatSpy je jednoduché rozšíření pro webový prohlížeč Mozilla Firefox a e-mailový klient Mozilla Thunderbird, pomocí něhož budete neustále v obraze, kdo se nachází na chatu FC Anety Langerové.

Chatspy Po nainstalování se zobrazí v levém dolním rohu aplikace zelený nebo červený lístek indikující aktivitu na chatu a počet přihlášených uživatelů. Najedete-li myší nad informace, zobrazí se také jmenný seznam přihlášených uživatelů. To není vše - pravým tlačítkem myši aktivujete menu, kde si můžete nastavit speciální zvýraznění vybraných uživatelů. Přihlásí-li se pak takový uživatel, budete o tom informováni červeným tyčným písmem hned vedle stavové ikonky lístečku.

ChatSpy 0.5.3 pro Mozilla Firefox
ChatSpy 0.1 pro Mozilla Thunderbird (zastaralá verze)
ChatSpy 0.1 pro Mozilla Firefox (zastaralá verze)


Instalace je jednoduchá. Stáhněte si soubor s příponou XPI na pevný disk. Ve Firefoxu v hlavním menu vyberte "Soubor" nebo "File" a "Otevřít Soubor" resp. "Open File". Vyberte XPI soubor a řiďte se pokyny instalátora. Po nainstalování restartujte webový prohlížeč (musíte pozavírat všechna případná okna).
V e-mailovém klientu Thunderbird zvolte v hlavním menu "Nástroje" a "Správa rozšíření" a v otevřeném okně následně "Instalovat". Další postup je obodbný jako v případě Mozilla Firefox.