Dnes máme čtvrtek. Za chvíli si odkráčím pro další zápočet a pak se podívám na hokej. K večeru snad ještě uklídím to, co uklidit slibuji už od podzimu a pak tu již máme pátek. V pátek ráno vstanu, zaplatím tři složenky, vyřeším nejrůznější studijní záležitosti na studijním oddělení a pak už hurá do Prahy, do které jsem si stále ještě neopatřil místenku ve žlutém expresu. Jen co se v sobotu (snad v pořádku) vrátím, už bych se měl začít balit na týdenní "Terén 2006", nebo-li vznešeně a formálně na "Regionální případovou studii - Šumava 2006", za kterou dostanu nějaký ten kredit a ještě se ke všemu nadýchám čerstvého horského vzdoušku, spřátelím se s nejedním klíštětem a s kamarády probereme nad škopkem dobře vychlazené kofoly veškeré možné i zcela nemožné problémy lidstva.Už teď vyhlížím dny, kdy zase bude čas a téma k novému článku :-D.

Z několika vět výše zapsaných pro další generace je patrné, že aktivita "modrých blogovinek" v následujících dnech klesne pod bod mrazu. Je docela možné, že snad ještě něco napíšu o cestě do Prahy, neb žlutý expres je sice pěkný, ale naprosto nedostačující pro osoby, které měří > 195 cm, ale žádné humorné a rozvětvené články prosím nečekejte, protože budu mít hlavu praskající pod náporem zcela jiných kravinek - zejména těch studijních. A to je tak vše, co jsem po novinkách bažícímu čtenářstvu chtěl sdělit. Za poslední dva dny se nic zajímavého nestalo - pominu-li tedy fakt, že nám opravují neustále zatýkající balkón a tedy nelze v našem 4. patře ani pořádně větrat. Další aktualitou dní minulých je ještě malý požár poblíž našeho bytového domu, který včera v podvečerních hodinách přilákal tři hasičské sbory a přes záclonu bílého puchu nešlo na krok vidět.

A to je již opravdu vše. Proto žádám věrné čtenářstvo, nechť se věnuje v příštích dnech pracovní či studijní činnosti a neztrácí čas zcela zbytečným očekáváním nového zábavného článku.