The X FactorVíte, je fajn, když recyklujete odpadky. Problém ovšem nastane, vznikne-li recyklací opět nějaký ten šmejd. Po třech týdnech subjektivně shledávám, že specialistou na recyklaci šmejdů je televize Nova. Na konci týdne nám nejprve Železného pohrobci nabídnou jakýsi X Factor, který ale vůbec není X, jelikož celou hodinku člověk pouze žasne nad skřehotajícími dívkami, jež jsou zmalované jak vajíčko, které o Velikonocích počmáral chovanec psychiatrické léčebny.

Je to podivná recyklace Superstar a já zhnuseně přepínám, jelikož v té záplavě čekatelů porota opět vybírá slušivé zpěváky bez duše a ty, kteří v sobě mají to velké X, posílají ve vší té ironické nemilosti do prdele. A tak budeme zase dlouhé týdny koukat na dívenky se sladkým hláskem, které zazpívají ten současný popový brak, a všem se to bude líbit, všichni budou posílat esemesky, ale nebohá dívenka posléze prodá pouhých 5000 debutových desek a se slzami v očích se navrátí do školních lavic.

Jen co skončí X a novácké mužatky energicky odvypráví to, co se stalo za ten minulý týden, přijde ten idiot Genzer a spolu se Suchánkem zasadí tupý úder do hlavy každému, kdo si libuje v pátečním Krausovi, který se týden co týden neustále uvolňuje – na rozdíl od svých hostů. Genzer se Suchánkem jsou na rozdíl od Krause natolik trapní, povrchní a maloměstští, že pro ně nemám omluvu a přepínám na Animal Planet, kde zrovna běží rumunský dokument o pěstování ředkviček…