Každý kdo se zajímá o český internetový bolggerský folklór, zajisté zná mnoho desítek webů, které zesměšňují Radka Hulána, opravdu svéráznou postavičku na českém internetu. Nejznámějším z nich je "Hulanátor" na Kompostu. Radek Hulán však ani zdaleka není jediným terčem občas spravedlivé satiry. V řadě stojí mnoho dalších adeptů.

Touto další postavičkou je například Robert Němec, který dopadl možná hůře než Radek Hulán. Zatímco pan Hulán je pro satiristy ztělesněním snobské sebestřednosti a velmi často to není satira ale prostá skutečnost, Robert Němec na alternativním webu Robert Borec je ztělesněním prdů. Ano čtete správně, prdů! Ačkoliv je to k nevíře, vznikla velmi důstojná prdologická společnost, která do nejmenšího detailu zesměšňuje jeho skutečný podnik robertnemec.com. Ačkoliv fenomén Roberta Němce znám poněkud v menších detailech než u výše zmíněného kolegy Hulána, mnozí kritizují především jeho nakládání s autorskými právy, dále si pak proti sobě poštvává tvůrce "google bomb", tedy SEO manipulátory.

Pokud víte o některých dalších postavičkách na českém internetu, které mají svého "hulanátora", dejte mi vědět, rád se doučím něco z českého cyber-folklóru.