Baví mě mnoho věcí. Jen některé mě však baví natolik, abych se jim věnoval hlouběji. Baví mě internet, fenomén sociálních sítí, psychologie a sociologie internetové komunity. Baví mě software, jeho filosofie a možnosti používání. Baví mě software konstruovat v programovacích jazycích PHP, Java a C#.

Stačí vypnout
Jsem ale i skutečný. Nejsem pouze elektronický otisk reality kdesi na webovém serveru. Velmi rád se ocitnu občas i bez zapnuté širokoúhlé obrazovky. Velmi rád vemu do ruky svou fotobrašnu, sednu na vlak a vyrazím do přirody.

Slyším, tedy jsem
A když není přírody, vemu fotobrašnu a vyrazím fotit na koncerty a letní festivaly. Muziku mám rád, miluji tu letní euforii, vůni opékaných buřtů a stan mezi kopřivami (Benátská noc 2007). A jakou že muziku mám vlastně rád? Koukněte se na můj hudební profil, který zaznamenává veškerou poslouchanou muziku od listopadu roku 2005.

Krása pohyblivých obrázků
Mám rád také film. Nespokojím se s letními blockbustery, očekávám trošku více. Ano, i svůj filmový profil mám. Podívejte se na něj na Česko-Slovenské filmové databázi.

Počátek chronické schizofrenie :-)
A že jste zde toho příliš nenašli? Víte, internet je neskutečná houba. Nasaje veškeré informace, o kterých mnohdy nemáte nejmenšího tušení. Přezdívku "abysser" používám na světové síti od roku 1997. Veškeré mé stopy tak byly zcela přesně zaznamenány a díky poměrně vysoké unikátnosti této přezdívky (za ty roky jsem narazil pouze na další dvě stejně pojmenované osoby) jednoduše stačí navštívit vyhledávač Google.cz a zadat prostě "abysser". K mému naprostému šoku na vás vyskočí bezmála 250 000 nalezených stránek a vězte, že 98% z nich se poutá s mou kybernetickou existencí.