Jak jsi si již všiml, moje stránečky se trošku proměnily. Začal jsem psát takový osobní bloček, tedy blog :-). Píšu ho především sám pro sebe, protože jsem starý narcis a potřebuji se po večerech zabavit čtením svých vzdělaných esejí. Ne ne, píšu ho proto, protože ho píše v mém okolí každý druhý človíček a je nutné jít s dobou a pak, já jsem celkem ukecaný tvor, který si občas takhle na veřejnost potřebuje vylít srdce. Možná se tedy sem tam najde někdo, kdo v něm rád zalistuje a to víte, že mě to jedině potěší :-).

Nějakou formu osobních stránek vedu již od roku 1997. Zpočátku byl web pesimisticky černý, pak chladně modrý a nakonec vyblitě zelený :-). Ač jsem bojoval jak jsem bojoval, nakonec jsem se vrátil k modré, protože je to společně s čerstvou jarní zelení moje nejoblíbenější barvička, ale připadne mi taková čistčí. Asi se možná také zeptáš, co dělá nahoře ten racek. Tobě se nelíbí? Není to pravda tučňák, ale najdi taky na webu fotku letícího tučňáka na krásném modrém nebi. Neotrlý návštěvník se možná také zarazí nad fotografií v sekci "mobilovinky". Každá "superstar" dnes má na webu "foto týdne", tak i já tedy alespoň občas vložím na web fotku, která se mi v poslední době zabydlela v mém mobilním telefonu. Pozor tedy na Abyho šermujícího na veřejnosti svým "mobilofotoaparátem", středem zájmu se můžeš stát i ty :-D.

No ale dost řečí, tyto barevné i jiné úvahy zajímají pramálo kolemjdoucích, takže ti jedině poděkuji, neboť jsi určitě první návštěvník, který tyto staronové stránky navštívil a vyhrávaš tedy první cenu, kterou jsem ovšem ještě naštěstí nestačil stanovit...