Jelikož jsem již dlouho nic nepitval a mé pitvychtivé sebevědomí neznalo hranic, rozhodl jsem se rozpitvat videorekordér SONY  SLV-SE820N. Toto video naši domácnost provázelo pět dlouhých let, ovšem v poslední době postupně začalo stávkovat. Prošlo několika odbornými operacemi až se dostalo do stavu, kdy by byla odborná operace přílišným luxusem. Právě tehdy nastal čas pro příchod Abyho. A Aby přišel, viděl, ovšem Aby nezvítězil.

Corpus delicti
celého kriminálního případu spočíval v Pýše. Ano opravdu v Pýše a předsudku, konkrétně pak v I. až IV. dílu, které byly nahrány na oné osudové vidokazetě značky BASF. Ačkoliv se zpočátku zdálo, že je na čtecí hlavě pouze natočeno pár metrů pásky, pravda byla taková, že byla zničena jedna mechanická část a video jen žalostně zkuhralo a roztáčelo svůj mechanismus ve smrtelných křečích do nejvyšších obrátek. Jelikož tuto nemoc mělo video snad před pouhým rokem a oprava by opět stála tisíc korun, jelikož ona součástka je natolik delikatesní, že se musí dovážet až z Německa, rozhodl jsem se k rychlému procesu, políbil naposledy stříbrný povrch miláčka všech televizních maniaků a nadobro odpojil elektrický proud.

Následující fotografie jsou místy až příliš drastické, proto doporučuji slabším povahám aby zavřely oči, či přešly na tuto stránku s Mikymauzem.

Videorekordér SONY.
Na této fotografi lze ještě vše vzít zpět. Videopáska je nechutně natočená na nejrůznějších ozubených kolečkách, ale samotný videorekordér SONY stále lze odnésti do servisu.

Videorekordér SONY.
Dr. Július Gustášóly z univerzitní kliniky v Pehertevértéžšvéru provedl radikální řez a odejmul citlivě poraněnou vidokazetu. Dr. Július je přední světový odborník na koliky zažívacího traktu u Slonic patagonských a byl tedy člověkem na správném místě.

Videorekordér SONY.
Na tomto snímku vidíte, jak se cítí videokazeta uvnitř videorekordéru, když na ni zpříma hledíte. Tento nechutný pohled vysoce zasahující do intimního prostředí videokazet je natolik stresující, že se kdejaká videokazeta pokazí. Proto prodlužte životnost svých elektrických zařízení a nenarušujte jejich životní prostor.

Videorekordér SONY.
Když tak koukám na ty vnitřnosti, sám sebe se ptám, proč já raději nešel na řezníka, když mi to tak pěkně jde.

Videorekordér SONY.
I ty mrško! Ty za všechno můžeš! Čeká na tebe nelichotivý konec kariéry! Popelnice!