Fuck Bush! Fuck him! Fuck the system! Fuck ya all!! Hej jsem drsnej raper a dneska Vám ukážu jak my rapeři večeříme, protože bejt pravým undergroundovým raperem není pro máničky. Nečumím na Novu vole.

Tak jdu do kšefta a koupím hambáč ne. A ne nějaký ty posraný Mekdonaldy globalizovaný a přeslazený po kterých ztloustneš o 20 kilo a příjdeš o svou identitu vole ne. Si člověk buď svůj, následuj instinkt, kašli na systém! Systém je jeden velkej error! Musíš koupit nějakej nezávislej undergroundovej hamburger. Třeba chlazený krůtí hamburger značky Chef Menu, kterej je fakt boží a naprosto nezávislej.

raper
Mirek Novák zvaný "Neo" podle kultovního Matrixu je jeden z nejdrsnějších raperů brněnského undergroundu. Mirek nemá rád G. W. Bushe, řetězce McDonald a soutěž Superstar, protože to je trapný a šíleně komerční. Mirek má rád svou kapucovou mikinu a drsnej undergroundovej výraz ve tváři.

Drsnej rapovej blues by Mirek

Jsem drsnej hip hip hip hopér
100x lepší než nějakej blbej Mr. Propér
Globalizace je na nic na nic
Fuj to bude zejtra zase hic hic hic

Jsem drsnej rap rap rapér
Ne furt jak ten blbej Propér
Systém je špatnej, zrušme ho!
Jo jo! Jo jo!

Jsem drsnej hip hip hip hopér
Jsem drsnej rap rap rapér
Jsem drsnej diskžokééj

Hamburger (pokud možno nekomerční) vložíme do mikrovlnné trouby a zahříváme tak dlouho, dokud sýr nezačne téct. Housku následně vyjmeme, ozdobíme nějakým pěkným sloganem a sníme.


Hamburger
Dobrou chuť s dobrým hip-hopem v pozadí!

Náš stylový seriál receptů se pomalů chýlí ke konci, protože má peněženka je už prakticky na suchu. Zítra si tedy ještě ukážeme, jak se připravuje pravá láheláčkovská topinka (abych byl také trochu sebekritický) a od pátku budu jíst už pouze polévky, protože jsem se rozhodl, že budu běhat maraton jako forest Gump nebo Poldi s Bárou. Všichni totiž poslední dobou běhají a běhají a ačkoliv je moje cílevědomost na bodu mrazu, přecejen mi mé skryté lepší ego kdesi v uchu našeptává: "per aspera ad astra", že mi našeptává, že to bude veliká legrace a námět přinejmenším na deset dalších zápisů na blog.

Omlouvám se všem raperům, hip-hoperům a dalším. Jsem jen neškodné pako, které si rádo zahrává s nadsázkou.