Kawai FS650Co Čech to muzikant říkavalo se za dob našich babiček. Dnes Ti nabízím jistý fenomenální předmět, který z tebe udělá opět jednoho z těch muzikantů, kteří jak dudáci v Ladových obrázcích procházejí z vesničky do vesničky. Máš nízké sebevědomí? Fenomenální předmět, který ti nabízím, ti jej opět zvedne! Budeš lvem salonů! Budeš muzikantské guru zvané na každou párty. Budeš na ulici oslovován cizími lidmi a žádostivé slečny budou žádat tvůj autogram rovnou na zadek! A pokud ne, budeš si moci po večerech vedle brnkání na kytaru alespoň také zahrát nějaký ten song na klávesy! To je férová nabídka.

Nyní se potenciální zákazníku usaď do pohodlného ušáku a nastraž uši - čeká tě fakty praskající prezentace elektornického pianina Kawai FS650.A jak zní taková reprodukce z elektronického pianina Kawai FS650? Poslechněte si následující ukázku velmi oblíbeného letního hitu, který hrávám po pohraničních vískách se souborem Chobotovci.


Ukázka byla komprimována na datový tok 128kbps.

Kawai FS650 jsem kdysi nabízel v aukčním systému Aukro, leč se mi zákazník později ztratil stejně jako účet na zmíněném webu. Proto pokud by se opětovně zájemce z Prostějovska našel, má samozřejmě přednost před Vámi. Cena kláves, které v balíku obsahují také stojan na noty, jackovou redukci, tištěný manuál (lze jej také stáhnout na kawai.com v PDF), byla po dlouhodobé rozvaze stanovena na 500,- s tím, že mě ani nenapadne tento kolos nosit na Poštu s.p. - ledaže by případný zákazník navštěvoval můj web pravidelně a alespoň jednou kliknul na reklamní proužek (právě jsem touto pobídkou porušil pravidla reklamního systému Google AdSense, čili to prosím berte s rezervou).

A klavírek a jeho technická specifikace? Já Vám ani nevím... Jedná se o černočernou plastovou šestnáctibitovou stereo-krásku, která má sice disco-sound 90. let, nicméně i to může být pro pamětníky přidanou hodnotou. Čili zájemci, těším se na Vaše nabídky v komentářích...