Jmenuji se Kuba Čížek a jsem fanatický láheláček. Anetku z Bravíčka mám nad postelí a je to fajn zážitek s ní takhle usínat. Občas mám pocit, že na mě kouká a cítím to krásný souznění duší. Anetka mě má určitě taky moc ráda a každý večer na mě myslí. Mám moc rád topinky s česnekem a vždycky když takovou topinku smažím, myslím na Anetku. Proto Vám milí nejmilejší čtenářové topinku usmažím i dnes na rozloučenou.

Bydlím v obytném domě, v jehož přízemí se nachází supermarket Billa. Billa má základnu v Říčanech u Prahy a to je jedinej důvod, proč bydlím v Bille a ne v panelovém domě naproti. Mám moc rád Říčany, protože v Říčanech bydlí Anetka. Pokud si pak jdu koupit do Billy chleba, je to přecejen mnohem víc košér a máš pak takový ty pocity, jako by ten chleba pekla samotná Anetka.


Láheláček
Kuba Čížek s plakátem s vlastoručním podpisem Anety! Kuba má rád Anetku, plakát s Anetkou a červeného motýlka. Kuba nemá rád lidi, co nadávají na Anetku, divnouše (divný lidi), neláheláčky a Prahu.

Starý chleba značky Billa vytáhneme ze spíže a políbíme. Lehce odkrojíme jeden plátek a láskyplně rozpálíme pánvičku s rostlinným olejem značky Billa Clever. Plátek láhelatého chleba smažíme do zlatova. Následně přídáme cokoliv, co spadá do CDT (CoDůmDal), případně CLD (CoLedniceDala) a za zpěvu Anety s důstojnou pietou sníme.


Láheláček
Ozdobená láhelatá topinka může vypadat třeba takto.

Tento článek jak vidno velmi krátký jest, protože veškerá má představivost a zůstatek na účtu je kdesi v jiné dimenzi. Tímto tedy končím kulinářsko-hudební speciál a snad nedostanu přes rypák od nějakého netolerantního námořníka, metalisty, rapera nebo od sebe samotného.

Omlouvám se všem fanouškům Anety, láhelákům či snad Pražákům, leč jsem pako, jemuž je nutno odpustit břitkou nadsázku.