Po několika hodinách práce se mi podařilo připravit několik panoramatických snímků vytvořených v programu The Panorama Factory. Přirozeně je tento výborný program shareware a má omezené možnosti úprav, takže fotografie trošku prasí (přílišná JPEG komprese). Snad ale nejsou všechny nejhorší. Můj foťák je celkem objemný a nebral jsem jej na svah pokaždé, přesto se mi podařilo zaznamenat i pár slunečných fotografií.

Fotografie jsou klikací a některé zabírají i půl megabajtu!

Val di Fassa
Pohled do údolí Val di Fassa směrem k západu. Vpravo lze vidět monumentální Tre Cime di Lavaredo (3003 m.n.m.), nalevo pak Sella Brunech (2428 m.n.m.). V zákrutu údolí se rozkládá městečko Campitello (1440 m.n.m.) s lanovkou na Col Rodella (2485 m.n.m.).

Canazei
Pohled směrem k východu na sjezdovky nad Canazei z vrcholu Belvedere (2423 m.n.m.). V pozadí Tre Cime di Lavaredo. Vpravo pak část masivu Sella Ronda (3150 m.n.m.).

Val Arabba
Pohled do údolí lyžařského areálu Arabba směrem k východu ze sedla Passo Pordoi (2239 m.n.m.). V pozadí Sorapis (3205 m.n.m.) a Antelao (3168 m.n.m.). Vlevo svah masivu Sella Ronda.

Sella Ronda
Pohled k východu z vrcholu Col Rodella (2485) při úpatí Tre Cime di Lavaredo. Zleva: Sella Ronda, Belvedere a ledovec Marmolada (3342 m.n.m.).

Sella Ronda
Obdobný pohled na jihovýchod ze sedla Passo Sella (2244 m.n.m.). Při pravém okraji vrchol Col Rodella.

Marmolada
Pohled od severu k východu z nejvyššího vrcholu italských Dolomit ledovce Marmolada (3342 m.n.m.). Zleva: Tre Cime di Lavaredo (3181 m.n.m.), monumentální stolová hora Sella Ronda s nejvyšším štítem Piz Boé (3150 m.n.m.), uprostřed v pozadí Brennerský průsmyk do Rakouska, Tofane (3245 m.n.m.), Cristallo (3216 m.n.m.), Sorapis (3205 m.n.m.) a Antelao (3168 m.n.m.). Na vzdáleném severním horizontu rakouské Alpy v Tyrolsku.

Marmolada
Pohled na ledovec Marmolada k východu z vrcholu Col Rodello. Vlevo dole Belvedere (2423 m.n.m.), vpravo horská chata při vrcholu Col Rodello.

Penia
Pohled na štíty ledovce Marmolada v podvečerním slunci z vesničky Penia (1550 m.n.m.) v údolí Val di Fassa. Vlevo od dopravní značky se nachází hotel Albert, ve kterém jsme byli ubytovaní.