Asi málokdo, kdo si občas zasurfuje na internetu, unikl webové stránce vesmirni-lide.cz, na které jedna z českých internetových figurek, Ivo A. Benda, připravuje svět na příchod vesmírného spasitele lásky - Aštara Šerana.

Ačkoliv je zřejmé, že ze strany Ivo A. Bendy se jedná jen o dobře promyšlený marketingový tah, existuje tu ještě jedno sektářské uskupení, které to myslí smrtelně vážně - Vesmírná drůbež!

O co tedy jde? Vesmír je ovládaný mírumilovnými slepicemi, které šíří pozitivní energii. Láskyplné slepice jsou pak jedinou duchovní a morální spásou zkažené civilizace. Pozor! Toto není žádná legrace. Slepice tu byly jsou a navždy budou a je pouze na Vás, zda-li se dáte na stranu dobra či zla. V každém případe, kam se hrabe jakýsi podivný Aštar Šeran na slepici Kušnu z planety Adreak...Uskupení okolo Vesmírné Drůbeže se však realizuje také politicky. Před několika málo měsíci například kontaktérka Monaisok kontaktovala prezidenta Slovenské republiky v otevřeném dopisu, v němž jej, jakožto zástupce lidstva, varuje před hrozbou působení temných sil. Nejrůznější provokatéři (pravděpodobně Ivo A. Benda nebo Radek Hulán) se pak snaží spojovat Vesmírnou drůbež s politickým uskupením okolo pana Cibulky. Není tomu ovšem tak.

Nyní tedy již máte na výběr. Buď se dáte na stranu geniálních, úspěšných a bohatých individuí okolo "kolegy" blogera Radka Hulána, pokleknete před velikostí Aštara Šerana, či po poledni vzdáte hold chlípné slípce Kušně v KFC...