Na webu se povaluje všemožné harampádí a toto je příkladná ukázka. Oč tu běží? No nejprve vezmete nějakou svou fotografii pasového xichtu – rozuměj čelem vpřed – dále vyberete, zdali jste běloch, míšenec aj., nu a nesmí chybět samozřejmě ani volba pohlaví a vašeho současného věku. V dalším kroku už pouze stačí provést jednoduché rozpoznávání rozložení objektů na vaší tváři a je hotovo. Tedy v tom případě, že váš prohlížeč umí pracovat s Java applety.

Nyní systém zná poměry vašeho xichtu a vy si v seznamu vyberete božské zrcadlo. Tím může být třeba vaše podoba v sedmdesátce, tvář, kterou byste měli, kdybyste se narodili v Tokiu, jak by vás namaloval El Greco či japonský autor „manga“ komiksů a koneckonců, dozvíte se dokonce, co máte společného se šimpanzem. Takže hurá do toho, půl je hotovo, jak praví klasik.

Nejprve je třeba rozpoznat polohu očí a úst
Nejprve je třeba programu trochu pomoci - je třeba ručně určit polohu očí a úst; o zbytek se už postará automatika

Nyní a za 45 let
A takto budu vypadat za pětačtyřicet let? No pravděpodobnější je, že budu mít na očích k dobru ještě okulár o dvanácti dioptriích 

Opice
Taková pěkná opička ze mě mohla být.. A nakonec... Povrchní homo sapines sapiens brunensis :-).

El Greco
A takto by mě naopak namaloval slovutný mistr El Greco...

Tak tedy pokud propadnete pondělní pracovní nudě a nebojíte se přímého pohledu do zrcadla, které toho ví opravdu mnoho, navštivte webové stránky St Andrews Face Transformer a připravte si vlastní fotografii.