Volby do Poslanecké sněmovny 2006 Tak nám začaly volby do Poslanecké sněmovny. Já chtěl vyrazit hodit do urny ten svůj ušmudlaný hlas již ve třináct nula nula, ale internet mě naštěstí upozornil na fakt, že volební místnosti se prý otevírají až po druhé hodině odpolední. Jelikož Knutíka i Sviště zavřou do blázince, protože prý chtějí něco nekalého učiniti s touto volební urnou, řekl jsem si, že když už jsem já za toho slušného, půjdu alespoň volit jako první a třeba dostanu nějaký ten dárek jako občas malé dětičky u zubaře.

O půl druhé jsem však narazil na web www.paroubek.eu a dal jsem tedy nakonec přednost panu virtuálnímu premiérovi. To už však domů došla máti a tak jsem si alespoň usmyslil, že mě u urny vyfotí, protože nikdo jiný by mě asi jinak nevyfotil a mě by to pak mohlo být líto. Ještě jsem stačil máti přemluvit, ať věnuje svoji poslední poštovní známku nejapnému vtipu, který se šíří po netu a který zase tak nejapný není. Vtip spočívá v tom, že na volební lístek ČSSD růžovým zvýrazňovačem napíšeme NasRath a odešleme jej do Lidového domu. No já žádnou známku nemám, takže jsem z obliga, ale možná jim tam nakreslím alespoň to prasátko a pošlu až v pondělí. V pondělí ovšem možná již bude pozdě.


Volby do Poslanecké sněmovny 2006
Lehce retardovaná póza není způsobena samotnou volbou ale velkým zájmem ze strany předsedkyně zdejší volební komise. Takže zase za čtyři roky. Ba ne! Už na podzim...

Poté jsme vyrazili, odvolili a je po všem. Já jsem ještě způsobil menší poprask se svým foťákem, takže mi nezbylo moc času utvořit státnickou pózu, ale spíše pózu lehce mentálně retardovaného chovance nejmenovaného ústavu. S příslibem, že fotit lze pouze kandidáty do podzimních voleb samosprávy, jsem jim potvrdil, že jim to teda všechno podepíšu a s přáním všeho pěkného jsem vyrazil do krásného pátečního dne. A koho že jsem nakonec volil? To se nežikáá.. To se uvidí už zítra!