Video
Nejruznejsi videa z internetu

Diet Coke & Mentos

24 úno 2007 5675 čtenářů, vydáno v rubrice Video


Pamatuji si, že když jsem byl malý špunt, vyrobil táta jakousi raketu, do jejiž útrob nasypal jedlou sodu a granulát kyseliny citrónové. Když tuto raketu položil do vany plné vody, soda zareagovala s kyselinou a vodou a výsledný plyn popohnal raketu vpřed. Obdobná analogie nastává v kombinaci dietní kola a Mentos. Tedy nikdy jsem to nezkoušel, ale internet je těchto videí plný. Jen tedy nevím, co si mám v našich podmínkách představit pod pojmem dietní kola. Že by Coca Cola Light? A funguje to i s Pepsi? A co třeba Kolaloka za pár korun?

  • 4 komentářů

Japanese Ski Prank

23 úno 2007 2519 čtenářů, vydáno v rubrice Video


Nacházíte se v jednom z japonských lyžařských středisek a jako správný Japonec si pro relaxaci dáte saunu. Tedy je to taková japonská sauna, kde si sednete jen tak v ručníku do speciálního křesla, které Vám za pár jenů automaticky zmasíruje záda. Co se to však děje? Začíná odpočet na jehož konci na Vás čeká odměna. Více v jednom z nejznámějších prank videí na internetu.

  • 1 komentářů

Nejhorší lupič na světě

23 úno 2007 2648 čtenářů, vydáno v rubrice Video


Kdekdo jako dítě v samošce něco ukradl. Buď to byl rohlík nebo nějaké lízátko. Většina z tohoto dobrodružství časem vyrostla, mnohým to zůstalo dodnes. Jen málokdo je však natolik neschopný a smůla se mu lepí tak nešťastně na paty jako tomuto zlodějíčkovi na videu z Youtube.

  • 3 komentářů

The Frames - Revelate na Youtube

11 úno 2007 4991 čtenářů, vydáno v rubrice Video


Opět jsem se setkal s názorem, že jedna z nejlepších irských kapel současnosti - The Frames je vlastně celkem nudná. Je pravda a uznávám to, že některým se nemusí The Frames zpočátku zalíbit a je velmi důležíté jakou písničku na CD si poprvé poslechnou. On je totiž ten žánrový rozptyl této kapelky celkem veliký. Pro přehled jsem zabrousil na Youtube a nechal si vyhledat živé amatérské záznamy pro píseň Revelate.

  • 6 komentářů

John Lennon - Imagine

10 úno 2007 3645 čtenářů, vydáno v rubrice Video


Procházel jsem si tak Youtube a přemýšlel, jaký song zase vynesu na světlo Boží. Inu narazil jsem na Lennona. Tak tedy ne, budu upřímný, vyhledal jsem ho ho zcela cíleně. A rovnou Imagine. Je to dodnes právem prakticky nejcitovanější Lennonova píseň, která uvedla nejen ho ale i mnoho dalších událostí 20. soletí do síně věčnosti.

  • 5 komentářů

Velmi podařená kočičí kompilace

25 led 2007 2268 čtenářů, vydáno v rubrice Video


Máte kočku? A máte děti? A jsou Vaše kočky hravé? Kupte si kameru a pojistěte si dům či byt. Kočky jsou nevyzpitatelné, ale v této kompilaci domácího videa také velmi zábavné. Enjoy it!

  • 1 komentářů

Předchozí 1 2 3 4 Další

Vaše poslední komentáře

Mahy:  Ahoj. Mohl by mi někdo poradit jak v konkrétním adresáři vyfiltruji nějakou kategorii nebo kvalitu fotky. Vždy mi to zobrazí vybranou kategorii přes všechny oblíbené složky. díky
mylik:  Proč ta mostecká rychlodráha s uvozovkami ? On to je provoz s parametry rychlodráhy a cestovní rychlost je vyšší než cestovní rychlost pražského metra.Doporučuji se někdy projet
D.T.:  Chtěl bych zkusit Londýn autobusem, ještě jsem nejel takovou štreku, nejlepší volba je podle mě ?lu?ák Jančurák :-)
martin:  trochu aktualizace. skype jde do kopru. žere moc dat a při troše kolísající kvalitě signálu už se kouše obraz. což se mi třeba u icq nestává
Martin Bartonek:  Zdravím, vracim se k tématu nastavení gmailu jako smtp serveru pro odesílání zpráv i pro jiné e-mailové schránky. Mám doménu pod free PIPNI.cz a e-maily se snažím řešit prostřednictvím gmailu, aby bylo možné odesílat odkudkoliv. Jednu ze schránek mám nastavenu již několik let a funguje bez problémů. Nyní jsem chtěl přidat další a nemohu se s nastavením domluvit. Nemáte prosím nějakou poslední zkušenost z gmailem, resp. pipni.cz jestli nedošlo k nějaké změně v právech? V nastavení postupuji podle různých návodů, zkoušel jsem různé kombinace nastavení a výsledky jsou špatné... port 587, zabezpeceni TLS = Server je nedostupný. Zkontrolujte server a číslo portu. port 465, zabezpeceni SSL = Server je nedostupný. Zkontrolujte server a číslo portu. port 25, nezabezpecene = projde kontrola serveru, ale dokaze odesilat zpravy pouze v ramci domen registrovanych na pipni, pokud odeslu zpravu napr. na @gmail.com tak se vrati chybove hlaseni 550 relay not permitted. port 25, zabezpeceni TLS = stejne jako s nezabezpecenym pripojenim, kontrola OK, ale maily pouze v ramci pipni.cz. Nemuze byt problem spojen s protokolem POP? Mam nastavenu kontrolu účtu přes protokol POP3, ale nefunguje se zabezpečením SSL. Při volbě Při načítání dat vždy používejte zabezpečené připojení (SSL). Další informace nelze server ověřit. dekuji a zdravim MB

Co takhle náhodný článek?

Mobilní fotky: Vypuštěná Brněnská přehrada
v rubrice Ze života hmyzuBrněnská přehrada je již od zimy vypuštěná - lépe řečeno odpuštěná. Konečně o celých deset metrů. Hlavní jezero se zmenšilo na třetinu, kaňon pod hradem Veveří se zase změnil v zarostlé louky. A vidět je nyní i Veverský vodopád!

 

Filtr nastavený na 30 dní (x)

Ve zkratce

26.07. 2009
Bloček má po roce nové logo s ptákem - čížek ;). How do u like it? ;))

08.02. 2008
Na bločku je dnes 311 článků. Průměrný článek má délku 4 tis&iacu...

05.02. 2008
Jelikož nám do práce neustále chodí otravné tiskovky o tom, jak s...

20.01. 2008
Upravil jsem stránku "Hobby", která byla už trochu mimo mísu....

06.12. 2007
Celé dnešní odpoledne hosting služba Pipni.cz neskutečně blbne! Sice opět po celkem dlouhé době, pře...

12.11. 2007
Nový sezónní zimní color theming. Ačkoliv se barevné podá...

Další novinky